DEPARTMANLAR:PRİNTER  NOTEBOOK LCD  UPS  BİLGİSAYAR  TEKNİK SERVİS TONER DOLUMU.
doğru partnerle çalışmanın ayrıcalığını yaşayın...
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
       
 

PRİNTER TAMİRİ

Marka bağımsız tüm printerleriniz tamiri yapılmaktadır.bakım ve onarımlarımız vardır.teknik servisimiz tarafından yapılan onarımlar 3 ay garantilidir.yıllık bakım anlaşmasıyla 1 sene garanti verilmektedir.Oki kafa tamiri diğer model yazıcıların kafa tamiride yapılmaktadır.

KARTUŞ VE TONER DEPARTMANI

Marka bağımsız tüm tonerleriz doldurulur.hp lexmark epson canon brother samsung dolumlarımız garantilidir.Dolumlarımız aynı orjinal gibi kutusundadır.Orjinalden hiç bir farkı yoktur.Paranızı iyi degerlendirip dolum tonerleri kullandıgınızda yazıcılarınızada garanti verilmektedir.bakımda zara bilgisayardan hediyedir.İçiniz rahat olsun.

NOTEBOOK TAMİRİ VE SATIŞ

Teknik servimizde her türlü yedek parçamızla notebook tamiri  ve satışımız vardır.2 el notebooklarınız alınır.notebok tamirlerimizde 3 ay teknik servis garantimiz vardır.

 

TABLET TAMİRİ

Marka bağımsız tüm Tabletleriniz tamiri yapılmaktadır.bakım ve onarımlarımız vardır.teknik servisimiz tarafından yapılan onarımlar 3 ay garantilidir.Dokunmatik ekran değişimi ekran değişimi vestel casper samsung apple çin marka tabletlerinizi çöpe atmayın pil batarya değişimi yapılmaktadır..

MONİTÖR TAMİRİ

Marka bağımsız tüm Monitör ekranlarınız Tamiri yapılmaktadır.Hp Casper Vestel Lg Crea Samsung Sony Led monitör lcd Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. Zara bilişim onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

PROJEKSİYON TAMİRİ VE SATIŞ

Teknik servimizde her türlü yedek parçamızla Prejeksiyon tamiri  ve satışımız vardır.2 el projeksiyon alınır.projeksiyon tamirlerimizde 3 ay teknik servis garantimiz vardır.Sıfır lamba değişimi vardır.

 

         

ZARA BİLGİSAYAR
İletişim için E-Mail adresimiz : adem@zarabilgisayar.com
Tel : +90-212 876 24 58- pbx   Cep : +90-537- 263 47 58
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.
WebMaster ZARA BİLGİSAYAR
Güncelleme Tarihi :  2015